‘Bombula gazi që shpërthejnë në çerdhe’, Paloka sulmon Veliajn: Jeta e fëmijëve vlen më pak se lekët e firmave

Publikuar tek: barometri, më 08:20 17-08-2018 ‘Bombula gazi që shpërthejnë në çerdhe’, Paloka sulmon Veliajn: Jeta e fëmijëve vlen më pak se lekët e firmave Edi Paloka

Deputeti i Partisë Demokratike nëpërmjet një postimi në profilin e  ka suluar Erion Veliajn në lidhje me gjendjen e kopshteve dhe çerdheve në kryeqytet.

"Tavane te shembur mbi nxenesit ne shkolla, kabllo elektrike qe marrin flake ne kopshte dhe tani bombola gazi qe shperthejne ne çerdhe...”, ka shkruar Paloka.


Ky reagim i Palokës vjen pas lajmit për shpërthimin e një bombule gazi në një çerdhe mëngjesin e sotëm, në lagjen Ali Demi në Tiranë..

Ndërsa, ka shtuar se kur fëmijën e ke në dorë të Erion Veliajt, jeta e tij vlen më pak se lekët që firmat fusin në xhepin e kryebashkiakut për të fituar tendera.

Screenshot_2_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13387703895569
array(1) { ["section"]=> string(113) "bombula-gazi-qe-shperthejne-ne-cerdhe-paloka-sulmon-veliajn-jeta-e-femijeve-vlen-me-pak-se-leket-e-firmave-131361" }