Bora Kokëdhima: Për gojët e liga. Pse u hodh poshtë nga Eurosong fustani im 57 metra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 13-05-2016 Bora Kokëdhima: Për gojët e liga. Pse u hodh poshtë nga Eurosong fustani im 57 metra

Eneda Tarifa nuk u kualifikua mbrëmë në finalen e madhe të Eurosong por performanca e saj është vlerësuar shumë edhe nga BBC e Rai.

Sakaq, Bora Kokëdhima e cila është kujdesur për veshjen e artë të Enedës reagon për fustanin e saj 57 metra të gjatë dhe arsyen se pse është hedhur poshtë nga Eurosong si dhe ç’bëri në momentet e fundit.

“Per gojet e liga: fustani 57m i nisur e projektuar per rreth 2 jave nga mua dhe zonjat e mia fantastike qe kane punuar pa rreshtur per kete projekt; eshte hedhur poshte nga Eurosong per asrye te sekondazhit te shkurter qe artistet kishin ne dispozicion per t'u pozicionuar ne skene. Atehere, krijova statujen e arte te Oscar-it me petat si krah shqipeje dhe dashuri per klasin dhe elegancen! Ja dola me ndihmen e @kastratijeëellery @delirium.shopalbania! Floket & make up-i liliismaili. U prezantuat me dinjitet Eneda Tarifa Ambra Devolli Xhoni Jesku Venera, Lumani”, shkruan Bora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051244974136353
array(1) { ["section"]=> string(88) "bora-kokedhima-per-gojet-e-liga-pse-u-hodh-poshte-nga-eurosong-fustani-im-57-metra-40353" }