Bora Kokëdhima prezanton koleksionin ri “Attitude”, ja fotot e sfilatës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:57 21-12-2015 Bora Kokëdhima prezanton koleksionin ri “Attitude”, ja fotot e sfilatës

Bora Kokëdhima ka prezantuar me anë të një sfilate koleksionin e ri “Attitude” pjesë e linjës “Savage”.

Modelet kanë parakaluar përpara të pranishmëve, duke shfaqur koleksionin e ri të veshjeve. Sfilata është organizuar në hotel “Tirana International” dhe merrnin pjesë emra të njohur të modës, kulturës dhe gazetarisë shqiptare.

Pjesë promovuese e kësaj fushate është bërë më herët edhe bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa dhe aktori i njohur Artur Gorishti. 

12380269_10154374517838765_1438385835_n.jpg

10583279_10154374517983765_1575758529_n.jpg

12366717_10154374518828765_1372473314_n.jpg

12395198_10154374536188765_1297912369_n.jpg

12395344_10154374518213765_54427567_n.jpg

12399158_10154374518663765_29282124_n.jpg

12404296_10154374518153765_1507368220_n.jpg

12415393_10154374518528765_1108164570_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096580982208252
array(1) { ["section"]=> string(74) "bora-kokedhima-prezanton-koleksionin-ri-attitude-ja-fotot-e-sfilates-28294" }