Bora 'pushton' vendin, Rama publikon FOTOT: Punë edhe gjatë natës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:05 05-01-2019 Bora 'pushton' vendin, Rama publikon FOTOT: Punë edhe gjatë natës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimine pamjeve të punës së borëpastrueseve gjatë natës.

Rama bën me dije se puna ka vijuar pa ndërprerje edhe gjatë natës për të siguruar kalueshmërinë e automjeteve në të gjitha rrugët.

"Mirëmëngjes, dhe me këto pamje të punës, që ka vijuar pa ndërpreje edhe gjatë natës, për të siguruar kalueshmërinë e automjeteve në të gjitha rrugët e akset kombëtare, ju uroj një fundjavë të qetë", shkruan Rama.

49397712_10156359759151523_4138190625939914752_n.jpg

49285329_10156359759021523_3799857532135014400_n.jpg

49662985_10156359759031523_7150994095412871168_n.jpg

49309820_10156359759066523_6859536755712851968_n.jpg

49343134_10156359759131523_6820098527754977280_n.jpg

49560049_10156359759221523_1782422848158040064_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e grave dhe vajzave, sociologu Dragoti: Si dallohet një person i prirur për dhunë në familje
Pse makinat po nxjerrin tym të zi, 3 arsyet dhe rekomandimet e ekspërtëve »
Article Logic
Execution time: 0.02325701713562
array(1) { ["section"]=> string(68) "bora-pushton-vendin-rama-publikon-fotot-pune-edhe-gjate-nates-147569" }