Bora, vajza e Koço Kokëdhimës në super formë me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:29 19-03-2015 Bora, vajza e Koço Kokëdhimës në super formë me bikini Bora Kokëdhima

Vajza e deputetit të PS Koço Kokëdhima e quajtur Bora, ndonëse nuk është aq e famshme sa motra e saj Besa, është po aq tërheqëse dhe interesante sa ajo. Bora është stiliste dhe ka një linjë të saj veshjesh të quajtur “Savage”.

 Jeta e saj më së shumti është e përqëndruar në Vjenë. “Po e filloj ditën me spa”, shkruan Bora teksa ndan këtë foto me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo duket vërtet në “top formë” veshur me këto bikini ngjyrë të bardhë dhe komentet pozitive të ndjekësve të saj nuk munguan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.41547393798828
array(1) { ["section"]=> string(58) "bora-vajza-e-koco-kokedhimes-ne-super-forme-me-bikini-6342" }