Borë e ngrica, Tirana zgjohet sërish e zbardhur (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:10 28-02-2018 Borë e ngrica, Tirana zgjohet sërish e zbardhur (FOTO)

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka bërë që Tirana të zgjohet sërish ditën e sotme nën petkun e bardhë të borës.

Këtë mëngjes fundshkurti kryeqyteti si rrallë herë është gdhirë me temperatura të ulëta, të shoqëruara me borë dhe ngrica.

Siç duket edhe nga fotot, çatitë, taracat e shtëpive, trotuaret e makinat janë të veshura me bardhësinë e borës të rënë gjatë orëve të natës.

Bora nisi që prej ditës së djeshme, por më intensive gjatë orëve të pasdites, një fenomen që entuziasmoi të gjithë banorët e Tiranës.

28512456_10215516019039909_79092177_n.jpg

 

28536833_10215516022039984_1527264702_n.jpg

 

28458844_10215516019359917_461312094_n.jpg

28458945_10215516019559922_1983046171_n.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada e SHBA njoftim të rëndësishëm për Konsullatën nesër
Ndahet nga jeta kirurgia shqiptare, administratori i Spitalit Amerikan dedikim Rushen Golemit »
Article Logic
Execution time: 0.012308835983276
array(1) { ["section"]=> string(58) "bore-e-ngrica-tirana-zgjohet-serish-e-zbardhur-foto-111703" }