Borë në New York, qytetin që çmendi të gjithë, mos u habisni këto pamje zbulojnë gënjeshtrën e madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:39 30-10-2017 Borë në New York, qytetin që çmendi të gjithë, mos u habisni këto pamje zbulojnë gënjeshtrën e madhe

Xhungla e betonit ku ëndrrat janë të mëdha por dhe të thyera për ato që kanë prekur realitetin.

Sigurisht, kur shikoni foto të filtruara në Instagram gjithçka iu duket perfekte por në fakt realiteti siç duket është kopmplet ndryshe.

Mos u mashtroni nga TV, foto me dëborë është skenë që mbase nuk egziston në realitet. Me këto foto ku në njërën anë është realiteti ndërsa në anën tjetër si shitet New York në rrjete sociale. 

11.jpg 1.jpg

2.jpg

12.jpg

3.jpg

33.jpg

4.jpg

5.jpg5_copy.jpg44.jpg

5_copy_copy.jpg

55.jpg

6_copy.jpg

66.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062129974365234
array(1) { ["section"]=> string(104) "bore-ne-new-york-qytetin-qe-cmendi-te-gjithe-mos-u-habisni-keto-pamje-zbulojne-genjeshtren-e-madhe-97770" }