Bosi i 'Formula 1' bëhet baba në moshën 89-vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 02-07-2020 Bosi i 'Formula 1' bëhet baba në moshën 89-vjeçare Bernie Ecclestone dhe bashkëshortja e tij Fabiana Flosi

Bernie Ecclestone, ish-shefi ekzekutiv i 'Formula 1' është bërë baba për herë të katër në moshën 89-vjeçere.

Bashkëshortja e tij Fabiana Flosi 44 vjeç solli në jetë një djalë, të cilin e kanë quajtur Ace.

“Ne kemi një djalë të quajtur Ace. Jam shumë krenar,” është shprehur Ecclestone.

Ai është një nga personat më të më të vjetër sa i përket tu bërit baba në një moshë kaq të madhe.

Ecclestone është baba i katër fëmijëve Debora, 65 vjeç, fëmija i parë me Ivy, Tamara 36 vjeç dhe Petra 31-vjeç me ish-gruan e tij Slavica Radic dhe tani një djali Ace me bashkëshorten Fabiana Flosi.

Screenshot_3.png169905.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010077953338623
array(1) { ["section"]=> string(55) "bosi-i-formula-1-behet-baba-ne-moshen-89-vjecare-212562" }