Bosi mafioz, seks në qeli me aktivisten që “kontrollonte” të drejtat e tij, publikohet video

Publikuar tek: bota, më 11:11 16-09-2015

Gazeta Daily Mail ka publikuar një video e cila më parë ka dalë në median ruse, ku një bos i mafies ruse ishte duke bërë seks me një aktiviste të te drejtave të njeriut që e vizitonte atë në qeli.

Video është regjistruar që në muajin prill, por ajo është bërë publike këto ditë.

Një aktiviste për të drejtat e njeriut shihte kushtet dhe trajtimin e tij në qeli. Por policët filluan të dyshojnë për qëndrimin e saj të gjatë në qeli duke marrë në pyetje bosin mafioz. Ndaj në takimin e radhës ata vendosën një kamer, për të parë se ç’ndodhte brenda burgut. Dhe pas zbulimit, rastin e paraqitën te autoritetet.

Opinioni publik ka shprehur pakënaqësinë rreth jetës së luksit që bënte mafiozi Brenda qelisë. Ndërkaq, nuk bëhet i ditur emri i aktivistes së të drejtave të njeriut që e kontrollonte, duke kaluar caste të zjarrta me mafiozin brenda burgut.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011990070343018
array(1) { ["section"]=> string(94) "bosi-mafioz-seks-ne-qeli-me-aktivisten-qe-kontrollonte-te-drejtat-e-tij-publikohet-video-20910" }