Bota e futbollit në ankth: Iker Casillas pëson atak kardiak

Publikuar tek: sport, më 18:55 01-05-2019 Bota e futbollit në ankth: Iker Casillas pëson atak kardiak

Fituesi i kupës së botës Iker Casillas pësoi një atak kardiak ditën e sotme duke shkaktuar panik te skuadra e tij, por edhe gjithë botën e futbollit.

Portieri legjendar ishte duke u stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës në momentin kur pësoi infarkt dhe u dërgua me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmën më te specializuar.

Fatmirësisht mësohet se është në gjendje të qendrueshme.

Gjatë karrierës së tij futbollisti legjendar ka fituar tri herë Champions League, në vitin 2000, 2002 dhe 2014.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.013473033905029
array(1) { ["section"]=> string(65) "bota-e-futbollit-ne-ankth-iker-casillas-peson-atak-kardiak-162580" }