Bota në kaos, bllokohen Facebook, Instagram, WhatsApp për më shumë 30 minuta

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 26-08-2017 Bota në kaos, bllokohen Facebook, Instagram, WhatsApp për më shumë 30 minuta

Imagjinojeni botën pa Facebook, Instagram dhe WhatsApp, makthi i shumë njerëzve është duke ndodhur në këto momente, prej më shumë 30 minuta 3 rrjetet sociale më të famshme në botë janë bllokuar.

Të gjithë përdoruesit e këtyre rrjeteve nuk mund të bëjnë asgjë me të, as shpërndajnë, pëlqejnë apo komentojnë diçka.

“Black out” i këtyre rrjeteve sociale vazhdon prej disa minutash dhe nuk dihet se për sa do të vazhdojë.

Mesa duket makthi i disa njerëzve për një botë pa rrjetet sociale po bëhet realitet. Pritet të zbulohet më vonë se çfarë ka ndodhur me to, por ndërkohë në këto minuta njerëzit mund të përfitojnë që të njihen pak më shumë me ata që i rrethojnë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089161396026611
array(1) { ["section"]=> string(79) "bota-ne-kaos-bllokohen-facebook-instagram-whatsapp-per-me-shume-30-minuta-90260" }