Braçe: Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë

Publikuar tek: politike, më 12:24 09-12-2015 Braçe: Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë

Deputeti socialist Erion Braçe reagon një ditë pas protestës së PD-së dhe publikon një punë të mbaruar të qeverisë.

“Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë’’, shkruan Braçe për bunkerin e djegur dje nga protestuesit dhe për punën e qeverisë, e cila rezulton të jetë një palestër gjimanzi.

“Gjimnazi mbaroi, do vendoset dhe sistemi i ngrohjes, ndërkohë kjo që shihni është palestra e madhe e gjimnazit, po betonojme për ta ngritur shumë shpejt.

Kjo është qendra e dytë e madhe për rininë në Divjakë, si kurrë më parë!!’’, shkruan deputeti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096597671508789
array(1) { ["section"]=> string(41) "brace-ata-shkaterrojne-ne-ndertojme-27326" }