Braçe filmon “vjedhurazi” Berishën, Halimin e Bylykbashin pak para seancës: E kuptoni kush ka bllokuar?

Publikuar tek: politike, më 14:26 04-03-2016

Pas pak pritet të nisë seanca plenare pas arritjes së marrëveshjes për dekriminalizimit që pritet të shkojë në Kuvend. Sakaq, socialisti Erion Braçe ka gjetur kohën të filmojë “në fshehtësi” kolegët e tij demokratë. Në video duken ish kryeministri Sali Berisha dhe deputetët Eduard Halimi e Oerd Bylykbashi.

“LIVE: Po Basha ku është?

E kuptoni që nuk negociohet me Bashën?

E kuptoni kush ka bllokuar?

E kuptoni pse nuk ka marrëveshje?

E kuptoni përse nuk ka reformë të drejtësisë?

E kuptoni pse nuk ndëshkohen krimet e politikës?

E kuptoni pse nuk hetohen, gjykohen, dënohen vrasjet dhe grabitjet e FAMILJES?

Ka një arsye të lidhur me një emër: Sali Berisha”, shkruan Braçe ndërsa publikon videon e regjistruar nga vetë ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084230899810791
array(1) { ["section"]=> string(104) "brace-filmon-vjedhurazi-berishen-halimin-e-bylykbashin-pak-para-seances-e-kuptoni-kush-ka-bllokuar-34212" }