Braçe hedh disa rreshta për politikën ‘’nam’’: Xhihadi Politik në aksion

Publikuar tek: politike, më 10:48 28-03-2016 Braçe hedh disa rreshta për politikën ‘’nam’’: Xhihadi Politik në aksion

Deputeti socialist Erjon Braçe hedh disa rreshta për politikën ‘’nam’’, siç e cilëson dhe që ka lidhje me protestën e qytetarëve te Parku i Liqenit.

“Në fshatrat e tyre i prenë pemët deri në hektarë të tërë si pyje; Në qytet shkulin flokët për të mbrojtur pyllin që e prenë në fshatin e tyre!!’’, thekson Braçe. Deputeti heq një paralele me shpërthimin e djeshëm në parkun e fëmijëve në Pakistan.

“Xhihadi Politik në aksion;

Dje në Pakistan,

Në parkun e lodrave të fëmjëve në Lahore;

Sot në Tiranë,

Në parkun e lodrave për fëmijë në parkun artificial, urban, tek Liqeni!!

Dhe një habi më shumë;

Në fshatrat e tyre i prenë pemët deri në hektarë të tërë si pyje;

Në qytet shkulin flokët për të mbrojtur pyllin që e prenë në fshatin e tyre!!

Alternativë politike-nam!!”, shkruan deputeti.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011123180389404
array(1) { ["section"]=> string(73) "brace-hedh-disa-rreshta-per-politiken-nam-xhihadi-politik-ne-aksion-36186" }