Braçe i shqetësuar, ja kush është skenari i protestës së PD sipas deputetit

Publikuar tek: politike, më 09:15 08-12-2015 Braçe i shqetësuar, ja kush është skenari i protestës së PD sipas deputetit Erjon Braçe, deputet i PS

“Ju kam thënë, këta duan të destabilizojnë vendin për të dështuar reformën në drejtësi”, ky është skenari sipas deputeti socialist Erjon Braçe, që ka përgatitur opozita me protestën e sotme.

“Kanë gjetur 8 dhjetorin si ditën e marshimit të tyre për t’u ringritur për krimet e radhës, shtuar pasurinë e pamatë dhe të paligjshme që kanë. Kush mendon se këta e kanë hallin e ndonjë shqiptari, gabon. Shihini pasurinë dhe e kuptoni! Shihini krimet dhe e kuptoni”, argumenton deputeti socialist.

Sakaq, përgatitjet e opozitës për protestën që pritet të nisë në orën 11:00, kanë filluar.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098450183868408
array(1) { ["section"]=> string(80) "brace-i-shqetesuar-ja-kush-eshte-skenari-i-protestes-se-pd-sipas-deputetit-27212" }