Braçe intensifikon sulmet ndaj Blushit: PS nuk kthehet majtas me shpifjet e Berishës

Publikuar tek: politike, më 20:40 02-02-2016 Braçe intensifikon sulmet ndaj Blushit: PS nuk kthehet majtas me shpifjet e Berishës

Erjon Braçe ka intensifikuar sulmet ndaj kolegut të tij socialist Ben Blushi. Braçe deri më tani është personi më i ashpër me Blushin pas shpalljes së kandidaturës së këtij të fundit për kreun e Partisë Socialiste.

Sipas Braçes, PS nuk mund të kthehet majtas duke u bërë populiste dhe as duke shantazhuar me shpifjet e Berishës.

Postimi i Braçes:

Une mendoj se;

PS nuk kthehet majtas duke u bere populiste,

PS nuk kthehet majtas duke u shantazhuar me shpifjet, fyerjet, genjeshtrat e huazuara nga Sali Berisha,

PS nuk kthehet majtas duke detyruar nje shoqeri te tere te paguaj per prona qe pronaret nuk i kishin kur u shpronesuan!!

E mbani mend kete?!

Kaq per sot, te tjerat ne ditet ne vijim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfimi i ish-Presidentit Topi: Pse u prisha me Berishën pas 21 Janarit
Sondazhi / Sa shqiptarë mendojnë që korrupsioni është i nevojshëm »
Article Logic
Execution time: 0.0068278312683105
array(1) { ["section"]=> string(89) "brace-intensifikon-sulmet-ndaj-blushit-ps-nuk-kthehet-majtas-me-shpifjet-e-berishes-31581" }