Braçe ironizon Dumën: Prandaj Grida u bë e pasur...

Publikuar tek: politike, më 17:22 02-03-2016 Braçe ironizon Dumën: Prandaj Grida u bë e pasur...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka ironizuar Grida Dumën. Ai ka postuar një foto nga protesta e grave e cila tregon një protestuese duke mbajtur një karton, ku shkruhet: “Gra në varfëri, gra pa liri”.

“Prandaj Grida u bë e pasur, SE ISHTE E LIRE!! Protesto zonjë, të përfaqëson Grida! Dhe Grida ska motër, ka ortak!!”, ka shkruar Erion Braçe.

Një ditë më parë Grida Duma ka thënë: “Nëse ngatërron motrën me monstrën, atëherë ndodh që ai polici në protestën e qytetarëve të lirë tek Parku i Liqenit, ndonëse e tërhiqnin për krahësh, sërish donte të dhunonte dhe përsëri të dhunonte një zonjë”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010946035385132
array(1) { ["section"]=> string(53) "brace-ironizon-dumen-prandaj-grida-u-be-e-pasur-34031" }