Braçe kritikon edhe kolegët e qeverisë: Parlamenti po bëhet gjithnje e më hipokrit

Publikuar tek: politike, më 15:38 09-07-2015 Braçe kritikon edhe kolegët e qeverisë: Parlamenti po bëhet gjithnje e më hipokrit Erjon Braçe, deputet i PS

Deputeti Erjon Braçe e ka nisur fjalën e tij sot në Kuven përpara deputetëve një pjesë e mirë e të cilëve në fakt nuk gjendeshin në sallë duke thënë se Paërlamenti po kthehej gjithnjë e më shumë në hipokrit.

“Ky Parlament po kthehet gjithnjë e më shumë në hipokrit, përfshirë edhe qeverinë që me siguri tani duhet të jetë me pushim dreke (kthen kokën nga drejtuesi i seancës).

Përveç teje (nuk u duk në monitor se kujt deputeti iu drejtua) dhe ministres Felaj”, tha Braçe duke u ndalur më pas te masakra e Serbenicës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099048614501953
array(1) { ["section"]=> string(87) "brace-kritikon-edhe-koleget-e-qeverise-parlamenti-po-behet-gjithnje-e-me-hipokrit-15725" }