Braçe: Lul budallai, ja si punohet!

Publikuar tek: aktualitet, më 13:11 20-05-2015 Braçe: Lul budallai, ja si punohet!

Deputeti socialist Erion Braçe  në një postim në profilin e tij në “Facebook”, ka sulmuar ashpër kreun e opozitës Lulzim Basha. Teksa e quan budalla  kreun aktual të Bashkisë Tiranë, Braçe i tregon atij se si punohet.

“Lul budallai, këto janë punë! Dhe, punët e mira bëhen në mëngjes! Kjo është Poliklinika e Divjakës, po ngrihet çdo ditë dhe do jetë më modernia në Lushnje!E super paisur gjithashtu!”, shkruan Braçe.

Deputeti socialist vijon më tej, “Në 3 mandate matufi yt Divjakë dhe ti e matufi yt në 2 mandate në Qeveri;Ti, dembeli e deshtaku historik i Tiranes; Nuk bëtë dot një qendër shëndetësore! Jo me një poliklinikë! Tani vazhdo e fol për taksat që do ju ulësh të pasurve, siç matufit tënd në Divjakë e taksat që do ju rrisësh punëtorëve, edukatorëve, mësuesve, infermierëve, mjekëve, policëve, ushtarakëve etj”, përfundon postimin Braçe

Kantier

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau ish-vjehrrin, gjykata lë në burg Altin Alukun
Prokuroria kërkon 9 vite burg për kryekomunarin e Bërzhitës, Genc Drita »
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(38) "brace-lul-budallai-ja-si-punohet-11587" }