Braçe, një deputet model. Pas zgjedhjeve dorë më dorë me banorët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:27 23-06-2015 Braçe, një deputet model. Pas zgjedhjeve dorë më dorë me banorët Deputeti Erjon Braçe duke takuar banorët pas zgjedhjeve

Deputeti Braçe ka dhënë modelin e tij në këto zgjedhje lokale. Jo vetëm para fushatës, por edhe tani që thuajse të gjitha rezultatet kanë dalë, Braçe gjendet pranë banorëve.

Ai nuk është mjaftuar me një falenderim si kolegët e tij por i ka takuar dorë më dorë personalisht të gjithë banorët.

Në foto deputeti Braçe është në takimin post-zgjedhor me banorët e Grabianit . “Live , dorë më dorë. Faleminderit”, shkruan deputeti socialist teksa poston edhe këto foto interesante nga takimet e tij.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012489080429077
array(1) { ["section"]=> string(68) "brace-nje-deputet-model-pas-zgjedhjeve-dore-me-dore-me-banoret-14437" }