Braçe përjashton veten nga “krenaristët” dhe “kanabistët”, reklamon luleshtrydhet e Divjakës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:09 25-04-2015 Braçe përjashton veten nga “krenaristët” dhe “kanabistët”, reklamon luleshtrydhet e Divjakës Foto e postuar nga deputeti Braçe në facebook

Erjon Braçe e ka përjashtuar veten nga dy kategoritë e kolegut të tij Ben Blushi, “krenaristë” dhe “kanabistë”, të cilët sipas Blushit po shkatërrojnë “rilindjen”. Duke mohuar si përket këtyre dy kategorive, Braçe shprehet se është socialist dhe deputet e si tillë duhet të bëj punën e tij.

Braçe ka reklamuar në facebook-un e tij luleshtrydhet e një banori të fshatit Grabian, të cilat i konsideron të një cilësie me “5 yje”.

“Unë nuk jam as “krenarist” as “kanabist”! Jam socialist, deputet dhe duhet të bëj punën time! A i mbani mend luleshtrydhet e Grabianit? Urdhëroni. Luleshtrydhet me pesë yje të Maksit në Grabian. Puna ime tani. Tërbufi vendi i luleshtrydheve. Duan veç ujë dhe korente ajri. Aty janë me shumicë”, shkruan Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050752878189087
array(1) { ["section"]=> string(92) "brace-perjashton-veten-nga-krenaristet-dhe-kanabistet-reklamon-luleshtrydhet-e-divjakes-9686" }