Braçe publikon FOTON e tavolinës plot me para dhe shkruan: Kujtuat se ju kishim harruar?!

Publikuar tek: politike, më 20:51 21-02-2020 Braçe publikon FOTON e tavolinës plot me para dhe shkruan: Kujtuat se ju kishim harruar?! Foto e shperndare nga Erion Braçe

115 persona kanë rënë në prangat e Policië, 24 të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë dhe 2 janë shpallur në kërkim pas një megaoperacioni policor të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në gjithë vendin, në kuadër të goditjes së lojrave të paligjshme.

Për këtë megaoperacion reagon dhe zv.kryeministri Erion Braçe, i cili publikon paratë e sekuestruara nga Policia dje dhe thotë se nga parajsa e milionave, ata që u kapën tashmë do përjetojnë ferrin e 7-15 vite burg.

Braçe falenderon Policinë për profesionalizmin dhe durimin për të kapur çdo administrator të pikave ilegale të basteve, sipas tij.

‘Duhet ti ndihmoni ju; TE VETMIT QE FITOJNE NGA BIXHOZI JANE ORGANIZATORET, JU JENI ATA QE HUMBNI!

BENI LLOGARINE TUAJ DHE NUMERONI SA KENI HUMBUR JU! TE GJITHA I KANE FITUAR ATA!’, shkruan zv.kryeministri.

REAGIMI I PLOTË I Erion Braçes:

Kujtuat se ju kishim harruar?

115 NE PRANGA PER BASTET!

84 NDER TA ADMINISTRATORE!

NGA PARAJSA E MILIONA LEKEVE FITIM NE DITE TEK FERRI 7-15 VITE BURG!

Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend!

Por keta nuk heqin dore;

Nuk mund te rrine dot pa fitimet qe tani jane jo vetem 100% te paligjshme por edhe 100% te tyre!

Grabitja e shqiptareve te varur nga bixhozi ka vijuar edhe pse shume me pak.

Ndaj duhej goditja e forte e djeshme!

Nuk ka mbaruar, do vijoje!

Une dua te falenderoj #POLICINEESHTETIT per hetimin e veshtire e tejet profesional,

durimin per te kapur ne flagrance secilin administrator.

Por mbi te gjitha dua te falenderoj cdo qytetar, prind a familjar qe ka informuar duke ndihmuar hetimin dhe goditjen e djeshme.

Dua te nxis edhe me tej cdo qytetar qe vihet ne dijeni te aktivitetit te paligjshem te bixhozit te informoje policine e shtetit.

Ata do te jene aty per te goditur,

njesoj si dje!

Duhet ti ndihmoni ju;

TE VETMIT QE FITOJNE NGA BIXHOZI JANE ORGANIZATORET, JU JENI ATA QE HUMBNI!

BENI LLOGARINE TUAJ DHE NUMERONI SA KENI HUMBUR JU! TE GJITHA I KANE FITUAR ATA!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kujtuat se ju kishim harruar? 115 NE PRANGA PER BASTET! 84 NDER TA ADMINISTRATORE! NGA PARAJSA E MILIONA LEKEVE FITIM NE DITE TEK FERRI 7-15 VITE BURG! Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend! Por keta nuk heqin dore; Nuk mund te rrine dot pa fitimet qe tani jane jo vetem 100% te paligjshme por edhe 100% te tyre! Grabitja e shqiptareve te varur nga bixhozi ka vijuar edhe pse shume me pak. Ndaj duhej goditja e forte e djeshme! Nuk ka mbaruar, do vijoje! Une dua te falenderoj #POLICINEESHTETIT per hetimin e veshtire e tejet profesional, durimin per te kapur ne flagrance secilin administrator. Por mbi te gjitha dua te falenderoj cdo qytetar, prind a familjar qe ka informuar duke ndihmuar hetimin dhe goditjen e djeshme. Dua te nxis edhe me tej cdo qytetar qe vihet ne dijeni te aktivitetit te paligjshem te bixhozit te informoje policine e shtetit. Ata do te jene aty per te goditur, njesoj si dje! Duhet ti ndihmoni ju; TE VETMIT QE FITOJNE NGA BIXHOZI JANE ORGANIZATORET, JU JENI ATA QE HUMBNI! BENI LLOGARINE TUAJ DHE NUMERONI SA KENI HUMBUR JU! TE GJITHA I KANE FITUAR ATA!

A post shared by Erion Brace (@erionbrace) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072109699249268
array(1) { ["section"]=> string(93) "brace-publikon-foton-e-tavolines-plot-me-para-dhe-shkruan-kujtuat-se-ju-kishim-harruar-196008" }