Braçe publikon FOTON nga Divjaka me Ramën, zbuloni si quan shefin e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:44 16-06-2019 Braçe publikon FOTON nga Divjaka me Ramën, zbuloni si quan shefin e tij

Para tre ditësh kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në qytetin e Divjakës, në kuadër të fushatës zgjedhore të parisë socialiste.

Ramën e shoqëronte zëvendësi i tij, Erion Braçe, që është njëherazi dhe deputeti i kësaj zone.

Pak minuta më parë, Braçe ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto të realizuar atë ditë, ku me ta është bashkuar edhe një vogëlushe. Mirëpo, ajo çfarë vihet re është se kryeministri është i fokusuar tek celulari.

‘FOTO E JAVES/ DIVJAKE. NE TE DY DHE ‘NJERIU ONLINE’, shkruan Braçe.

Screenshot_17.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088810920715332
array(1) { ["section"]=> string(77) "brace-publikon-foton-nga-divjaka-me-ramen-zbuloni-si-quan-shefin-e-tij-168477" }