Braçe publikon fotot dhe ironizon Ilir Metën: Gjithmonë me skedinën fituese

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 29-07-2020 Braçe publikon fotot dhe ironizon Ilir Metën: Gjithmonë me skedinën fituese Ilir Meta

Erion Braçe së fundmi ka menduar të bëjë objekt debati Presidentin e Republikës Ilir Meta. Zv.kryeministri ka publikuar në Instagram dy foto paralele të Metës.

Njëra kur klubi i futbollit Skëndërbeu fitoi kampionatin dhe Meta ishte aty për të ngritur kupën, dhe tjetra; një foto që vetë Kreu i Shtetit publikoi në facebook, me fanelën e Tironës, teksa shkruante: Edhe pak orë për t'iu bashkuar festës bardhë e blu!
E meritonte Tirona të rikthehej fuqishëm në këtë 100-vjetor të kryeqytetit!.

Ndërkaq, Braçe ka ironizuar teksa shkruan: Kudo gjithmonë, me skedinën fituese.

erion.jpg

Kujtojmë që vetë zv.kryeministri Braçe është tifoz i Partizanit dhe ndoshta mund të jetë mërzitur pak që këtë vit u shpall kampione Tirana. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010874032974243
array(1) { ["section"]=> string(81) "brace-publikon-fotot-dhe-ironizon-ilir-meten-gjithmone-me-skedinen-fituese-215404" }