Braçe publikon videon: Shihini barbarët, në krye kërriçi

Publikuar tek: politike, më 14:02 22-02-2016

Deputeti socialist Erion Braçe publikon pamje nga protesta e sotme e demokratëve kundër rritjes së çmimeve ndaj shërbimeve publike.

Në video duken protestuesit të cilët mbajnë në duar pjesë të gardhit rrethues dhe marshojnë rrugës.

“Barbarët!!
Në krye kërriçi!! Këta nuk e meritojnë këtë qytet.
Besoj kush dje kishte dyshime tani është i qartë.

Shihini!!” shkruan Braçe.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0038352012634277
array(1) { ["section"]=> string(60) "brace-publikon-videon-shihini-barbaret-ne-krye-kerrici-33223" }