Braçe shfrenohet krejtësisht: Kësaj i thonë t’i biesh me dorë-o bidon! Hedh edhe një video

Publikuar tek: politike, më 13:59 24-03-2016

Erion Braçe, deputeti socialist, i njohur për komentet e tij pikante, me konotacione seksuale, kësaj here ka zgjedhur që deputetëve demokratë t’u bëjë vetëm një koment, duke publikuar edhe një video. Situata ka qenë e ndezur, në momentin që demokratët po krijonin zhurmë në sallë, para braktisjes së saj.

“Kësaj i thonë t’i biesh me dorë-o bidon!’’, shkruan Braçe, ndërsa publikon edhe një video, kur deputetët i bien tavolinës së foltores me dorë.

Kurse për Jozefina Topallin, Braçe shkruan :

“Kësaj i thonë të ruash dorën për t’i rënë me këllëf!! Dhe Pandi qe tmerrohet!!’’. Ish-kryetarja e Kuvendit ka qenë duke i rënë tavolinës së saj me një këllëf syzesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0057029724121094
array(1) { ["section"]=> string(94) "brace-shfrenohet-krejtesisht-kesaj-i-thone-t-i-biesh-me-dore-o-bidon-hedh-edhe-nje-video-35899" }