Braçe shkruan në IG për 21 janarin, komentuesi i kujton se ajo protestë ishte kundër Metës, deputeti kthen këtë përgjigje

Publikuar tek: politike, më 16:44 21-01-2016 Braçe shkruan në IG për 21 janarin, komentuesi i kujton se ajo protestë ishte kundër Metës, deputeti kthen këtë përgjigje

“Sali Berisha as sot nuk tha dot; Ziver Veizin, Hekuran Dedën, Faik Myrtajn dhe Aleks Niken nuk i pushkatova unë, Sali Berisha!! Nuk e tha dot e nuk do ta thotë dot kurrë, deri ditën që do ketë Drejtësi”, është ky statusi i deputetit Erjon Braçe që ka shkaktuar reagimin e ndjekësve të tij, njëkohësisht simpatizantë të PS.

Ata i kujtojnë që ende nuk është vendosur drejtësi dhe që ajo protestë ishte edhe kundër Ilir Metës, me të cilin PS bëri aleancën e 1 prillit.

“Ishte koha kur protestohej kunder LSI-së’, i shkruan komentuesi. Braçe shmnag pjesën e LSI, duke iu përgjigjur komentuesve se po bën ç’është e mundur për reformën në drejtësi.

“Vota ime jo vetëm që është e sigurt por dhe po bën ç’është e mundur që ajo reformë të bëhet”, shkruan deputeti.

br.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009329080581665
array(1) { ["section"]=> string(125) "brace-shkruan-ne-ig-per-21-janarin-komentuesi-i-kujton-se-ajo-proteste-ishte-kunder-metes-deputeti-kthen-kete-pergjigje-30611" }