Braçe shpreh mirënjohjen e tij me një foto të veçantë nga Divjaka: Për këdo që ishte me ne

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:06 22-06-2015 Braçe shpreh mirënjohjen e tij me një foto të veçantë nga Divjaka: Për këdo që ishte me ne Postimi i Erjon Braçes

Edhe deputeti i PS Erjon Braçe ka reaguar pas përfundimit të procesit të votimit duke shprehur mirënjohjen e tij për ata të cilët e mbështetën atë dhe partinë e tij në këto zgjedhje lokale.

Braçe ka postuar një foto të veçantë nga Divjaka ku nga pas krahëve të tij duket edhe perëndimi i bukur i diellit.

“Nga Divjaka me mirënjohje!! Për secilin, për këdo që ishte me ne, punoi me ne, bëri gjithçka për ne! Faleminderit”, shkruan Braçe nga rrjeti social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050935983657837
array(1) { ["section"]=> string(95) "brace-shpreh-mirenjohjen-e-tij-me-nje-foto-te-vecante-nga-divjaka-per-kedo-qe-ishte-me-ne-14278" }