Braçe ‘ushqen’ Ramën, kryeminisri shpërndan FOTON: Ai momenti kur i vogli ushqen të ‘madhin’ dhe të thotë ha or ti ha se po hyn në ujë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:05 30-11-2019 Braçe ‘ushqen’ Ramën, kryeminisri shpërndan FOTON: Ai momenti kur i vogli ushqen të ‘madhin’ dhe të thotë ha or ti ha se po hyn në ujë Rama dhe Braçe, foto e shperndare nga kryeministri

Kryeministri Rama ka shpërndarë pak më parë një foto me zv.kryeministrin Erion Braçe, nga një prej tendave ku shërbehet ushqim për të prekurit e tërmetit.

Teksa qëndrojnë të dy në rradhë për të marrë ushqim, dikush u ka shkrepur një foto të cilën Rama e ka shpërndarë menjëherë me një diçiturë gazmore sipër.

“Drejtëpërdrejt ai momenti kur i VOGLI ushqen të “mADhiN” dhe i thotë, ha or ti ha, se po hyn në ujë”, shkruan Rama mbi foton me Braçen. Në fund, kryeministri Edi Rama nuk nguron të ftojë shqiptarët që të vazhdojnë të dhurojnë donacione në portalin e-albania.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075488090515137
array(1) { ["section"]=> string(135) "brace-ushqen-ramen-kryeminisri-shperndan-foton-ai-momenti-kur-i-vogli-ushqen-te-madhin-dhe-te-thote-ha-or-ti-ha-se-po-hyn-ne-uje-187855" }