Brajan i shkruan letër kryebashkiakut të Vlorës, Leli i përgjigjet nga rrjetet sociale

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 22-10-2015 Brajan i shkruan letër kryebashkiakut të Vlorës, Leli i përgjigjet nga rrjetet sociale

Ky është Brajan, një djalë i vogël që i ka dërguar një letër kryebashkiakut Leli, e cila i ka bërë përshtypje kryebashkiakut. Brajan i kërkon në letër parqe të gjelbërta e ndërsa Leli i zotohet se kërkesa e tij do të realizohet.

Xhaxhi kryetar i bashkisë,

“Qyteti i Vlorës është qyteti në të cilin shpeshherë në historinë e lashtë e të re kanë ndodhur shumë ngjarje të mëdha e shumë të rëndësishme për të ardhmen e vendit dhe kombit shqiptar. Ardhja juaj në pushtet është një ngjarje shumë e rëndësishme për Vlorën. Duke uruar mirsëardhjen tuaj dhe duke marrë shkas nga pozicioni i favorshëm i Vlorës, ju kërkoj që të shtohen hapësirat e gjelbërta në qytet”, i shkruan Briani i vogël në letër.

“Kemi besim të plotë tek ju xhaxhi sepse jeni një doktor dhe doktori shëron jetë, rikthen jëtë ashtu edhe me Vlorën”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010846853256226
array(1) { ["section"]=> string(91) "brajan-i-shkruan-leter-kryebashkiakut-te-vlores-leli-i-pergjigjet-nga-rrjetet-sociale-23679" }