Braktisën fëmijët në hotel, arrestohen prindërit e alkoolizuar

Publikuar tek: bota, më 19:10 30-04-2018 Braktisën fëmijët në hotel, arrestohen prindërit e alkoolizuar foto ilustruese

Dy fëmijë të moshave 11 dhe 4 vjeç janë marrë në mbrojtje nga autoritetet, pasi prindërit e tyre i kanë braktisur ata disa herë në dhomën e hotelit, duke i lënë vetëm edhe pse e dinin që nuk u lejohej.

Ngjarja është shënuar në hotel Palma Bay në Mallorca të Spanjës, ndërsa pasi i kanë lënë fëmijët vetëm, çifti skocez janë gjetur në një shesh pushim shkalle në gjendje të dehur.

Sakaq policia ka bërë të mundur vendosjen e tyre në pranga, ndërsa nuk dihet ende vendimi.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01275897026062
array(1) { ["section"]=> string(68) "braktisen-femijet-ne-hotel-arrestohen-prinderit-e-alkoolizuar-118942" }