Braktisi PD-në dhe u “hodh” te PS-ja, plas humori me Lefter Maliqin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 31-05-2017 Braktisi PD-në dhe u “hodh” te PS-ja, plas humori me Lefter Maliqin

Lefter Maliqi vendosi të largohet sot nga Partia Demokratike duke braktisur edhe lsitën për kandidat për deputet të Beratit, ku renditej i treti.

Por rrugëtimi i Maliqit nga partia në parti, së fundmi te PS-ja ku deklaroi se do mbështesë Edi Ramën dhe fushatën e tij, s’ka shpëtuar pa u kthyer në humor në internet.

erg3ergt345t345hy4hj5h5h5h5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043192863464355
array(1) { ["section"]=> string(70) "braktisi-pd-ne-dhe-u-hodh-te-ps-ja-plas-humori-me-lefter-maliqin-80719" }