'Braktisi' Shqipërinë dhe aktrimin, nuk do ta besoni çfarë pune bën Bjordi i bb2 në Amerikë

Publikuar tek: barometri, më 07:42 27-08-2018 'Braktisi' Shqipërinë dhe aktrimin, nuk do ta besoni çfarë pune bën Bjordi i bb2 në Amerikë

Besoj se të gjithë e mbani mend Bjordi Mezinin, ish-konkurrentin e Big Brother Albania 2.

 

Pas përfundimit të BB2 Bjordi iu fut botës së regjizurës dhe asaj të aktrimit, por vetëm para disa kohësh ai braktisi gjithçka për të shkuar në Amerikë së bashku me të dashurën.

Së fundmi Bjordi i është përgjigjur pyetjeve të fansave në instastory, ku ka treguar për jetën e tij.

I pyetur se me çfarë merret aktualisht në Amerikë, ai është shprehur se punon në një lokal.

Gjithashtu Biordi është shprehur se nuk ka ndërmend të kthehet në Shqipëri edhe pse këtej la pas një karrierë suksesshme.

hgfjgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010562181472778
array(1) { ["section"]=> string(95) "braktisi-shqiperine-dhe-aktrimin-nuk-do-ta-besoni-cfare-pune-ben-bjordi-i-bb2-ne-amerike-132271" }