“Braktisi” Shqipërinë, por sot Gianni De Biasi jep kontributin e tij për vendin tonë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:59 25-06-2017 “Braktisi” Shqipërinë, por sot Gianni De Biasi jep kontributin e tij për vendin tonë (FOTO)

Gianni De Biasi nuk është më trajner i Kombëtares shqiptare, por sot ka dhënë kontributin e tij për Shqipërinë.

Ai nuk ka munguar në votimet që po zhvillohen sot. Dukeqenëse tashmë De Biasi ka dhe nënshtetësinë shqiptare, ka votuar në kryeqytet.

Prania e tij nuk ka mbetur pa u vënë re nga media, e cila ka kapur këtë foto.

giani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18227195739746
array(1) { ["section"]=> string(92) "braktisi-shqiperine-por-sot-gianni-de-biasi-jep-kontributin-e-tij-per-vendin-tone-foto-83810" }