Braktisin kryeqytetin, ja ku janë ‘arratisur’ Orinda dhe Turi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 20-01-2019 Braktisin kryeqytetin, ja ku janë ‘arratisur’ Orinda dhe Turi

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet më të bukur të showbiz-it shqiptar.

Së fundmi, çifti janë bërë pjesë e TV Klan, pas shumë vitesh karrierë në Vizion Plus.

Mirëpo, mesa duket për të dalë nga rutina, ata zgjedhin t’i kalojnë fundjavat në bregdet.

Orinda ka publikuar një video ‘Insta Story”, ku shfaqen hijet e të dyve teksa po shëtisin pranë detit.

Ata prej kohësh janë të martuar dhe  kanë shprehur dëshirën që familja e tyre të zgjerohet.

Screenshot_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I veshi në koncertin e fundit, zbulohet ÇMIMI marramendës i atleteve të Xhensilës
Përlotet Flori: E kam të vështirë të largohem nga ajo… (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013147830963135
array(1) { ["section"]=> string(65) "braktisin-kryeqytetin-ja-ku-jane-arratisur-orinda-dhe-turi-149560" }