Bravo Enca! Kjo është video për tu postuar…!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:03 30-07-2017

Enca Haxhia, është një nga këngëtaret më të përfolura.

Bukuroshja e këngëve hit në rrymën Hip- Hop bëhet menjëherë lajm sapo bën postimin e parë në rrjetet sociale, postime që për hir të së vërtetës nuk janë të pakta.

Por, këtë herë, në Instagram, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim këngëtarja ka postuar një video promovuese për turizmin shqiptar, sidomos zonën turistike të Drimadhes, e sigurisht protagoniste e saj është vetë ajo. 

Megjithatë, të rrallë janë këngëtarët që famën e tyre e shfrytëzojnë për të promovuar vendin dhe zonat turistike në kulmin e sezonit.

Kjo është për tu përshëndetur Enca, BRAVO!

  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14239907264709
array(1) { ["section"]=> string(47) "bravo-enca-kjo-eshte-video-per-tu-postuar-87775" }