Brenda dhomës së Dasara Malltezit, mbesës së Sali Berishës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:27 06-06-2016

Ky është mëngjesi i mbesës së ish kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi.

Mbesa e Berishës duket kështu në 8 të mëngjesit teksa pi kafe dhe dëgjon muzikë të fortë rock.

“Kjo isha unë në 8 të mëngjesit. Kafeja e mëngjesit është thjesht një domosdoshmëri”, shkruan dasara ndërsa një ndjekës e pyet se ë i jep për të ngrënë piercing-ut”. Ndërkohë përmes kësaj video do mund të shikoni edhe dhomën e Dasarës që duket si e "shkëputur nga bota".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085089206695557
array(1) { ["section"]=> string(69) "brenda-dhomes-se-dasara-malltezit-mbeses-se-sali-berishes-video-42634" }