Brenda dhomës së djalit të Almedës dhe Tolgahan, aktorja publikon PAMJET

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:52 25-04-2019 Brenda dhomës së djalit të Almedës dhe Tolgahan, aktorja publikon PAMJET

Edhe shumë pak kohë ka mbetur që aktorja shqiptare Almeda Abazi të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Ish Miss-i së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk Tolgahan Sayışman kanë vendosur ta quajnë djalin e tyr Efehan.

Sot Almeda ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje të dhomës së bebit që do vijë shumë shpejt në jetë.

Në një video të postuar në “Instastory”, vihet re se në dhomë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe blu. Krevati është madhështor brenda të cilit qëndron një elefant, ndërkohë emri i djalit është shkruar edhe te dera.

 

5cc1b50c1f944almeda.png

5cc1b51ce1208almeda1.png

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02632212638855
array(1) { ["section"]=> string(78) "brenda-dhomes-se-djalit-te-almedes-dhe-tolgahan-aktorja-publikon-pamjet-161827" }