Brenda dy javësh babai i 3 fëmijëve humbet gruan dhe foshnjen e sapolindur...(HISTORIA E DHIMBSHME)

Publikuar tek: bota, më 14:04 23-05-2019 Brenda dy javësh babai i 3 fëmijëve humbet gruan dhe foshnjen e sapolindur...(HISTORIA E DHIMBSHME)

Jeta shumë herë është e padrejtë me njerëzit dhe e tillë është treguar me italianin Lauren Accurso i cili jeton në Florida, Amerikë.

 

37-vjeçari humbi gruan e tij në momentin e lindjes së djalit të tij të katërt dhe sot, pas dy javësh humbi edhe të birin e ardhur në jetë nga ajo lindje e dhimbshme. Tashmë Lauren Accurso tani do të duhet të rrisë vetëm 3 vajzat që kishte me gruan e tij.

37-vjeçari edhe pse humbi dy nga personat me të çmuar në jetë, postoi fotografinë në internet me të gjithë familjen dhe shkroi se as gruaja e tij por as bebja që humbën jetën, nuk do të harrohen dhe do i japin motivim që të vazhdojë të jetojë çdo ditë.

Në trupin e vogelushit që humbi jetën, babai vendosi fotografinë e mamasë së tij dhe të tre motrave të tij që ta ndihmojnë në udhëtimin e tij për në parajsë.

Ndonjëherë, në situatat më të vështira, njerëzit bëhen më të fortë...

61081436_327004307977194_3632463269127520256_n.png

61241358_438494376926228_8245375251609812992_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011619091033936
array(1) { ["section"]=> string(102) "brenda-dy-javesh-babai-i-3-femijeve-humbet-gruan-dhe-foshnjen-e-sapolindur-historia-e-dhimbshme-165426" }