Brenda në Parlament, kjo është deputetja që çmendi kolegët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:48 24-12-2017 Brenda në Parlament, kjo është deputetja që çmendi kolegët

Deputetet e reja dhe simpatike çdo mandat po shtohen në Kuvendet e Shqipërisë, dhe një prej tyre është Duda Balje.

Duda Balje deputetja e parlamentit të Kosovës, me linjat  teër seksi të cilat di edhe t’i ekspozojë ka tërhequr vëmendjen e gjithë Kuvendit por jo vetëm.

Edhe pse është e martur dhe nënë e 2 fëmijëve Balje komentohet shumë sepse kujdeset tepër për pamjen fizike, dhe që në të vërtetë ka pasur rezultat. Jo vetëm se ka linja të mira, Balje gjithashtu komentohet për veshjen me të cilën ndonjëherë duket si modele.

asfasfasf.jpg

asfasfasfasfasf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091080665588379
array(1) { ["section"]=> string(64) "brenda-ne-parlament-kjo-eshte-deputetja-qe-cmendi-koleget-104176" }