Brenda shtëpisë së këngëtarit shqiptar, shikoni luksin dhe elegancën me tepri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 09-01-2018 Brenda shtëpisë së këngëtarit shqiptar, shikoni luksin dhe elegancën me tepri

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të njohur dhe të pëlqyer të tregut muzikor shqiptar.

Ai është i njohur për hitet e tij dhe koncertet që këngëtari kosovar organizon, janë të gjitha super të suksesshme.

Por kjo karrierë e suksesshme, i ka lejuar Ermal Fejzullahut që të ketë dhe disa privilegje të vogla, siç mund të jetë një shtëpi luksoze.

Këngëtari ka postuar disa foto të ambjenteve të brendshme të shtëpisë në rrjetet sociale, ku luksi dhe eleganca janë me tepri.

Më poshtë fotot: 

Screenshot_39.jpg

Screenshot_38.jpg

Screenshot_36.jpg

Screenshot_37.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujt ia dedikon Elhaida Dani vargjet e këngës së Elvana Gjatës? (Foto)
Një tjetër prezantuese braktis Top-Channel për Tv Klan, zbulohet programi që do të drejtojë me doktorin e VIP-ve »
Article Logic
Execution time: 0.014029026031494
array(1) { ["section"]=> string(83) "brenda-shtepise-se-kengetarit-shqiptar-shikoni-luksin-dhe-elegancen-me-tepri-106025" }