Brenda vilës luksoze të Mihrie Braha- Naim Abazi dhe historia e tyre e jashtëzakonshme e dashurisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:46 31-03-2017 Brenda vilës luksoze të Mihrie Braha- Naim Abazi dhe historia e tyre e jashtëzakonshme e dashurisë

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë çifti i artistëve, të njohur jo vetëm për karrierën e tyre por dhe për lidhjen e dashurisë dhe mënyrën e jetesës.

Vitet ua kanë shtuar dashurinë për njëri-tjetrin, por edhe përkushtimi në të njëjtin profesion i ka mbajtur gjithmonë pranë vetes.

Energjinë, humorin dhe sportivitetin që i karakterizon e kanë treguar edhe sot në studion e Rudinës, nga ku kanë rrëfyer disa prej ngjarjeve më të bukura në vite, interesin e madh të publikut, si dhe më shumë detaje nga jeta private.

Gjatë emisionit u paraqitën disa nga pamjet e shtëpisë së tyre në Prishtinë që ngjajnë me të vërtetë mahnitëse, sistemim, gjelbërim, lule dhe shumë class.

 

vil.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mezi priste një fëmijë, deputetja Jorida Tabaku 5 muajshe shtatzënë me binjakë
Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve” »
Article Logic
Execution time: 0.01091194152832
array(1) { ["section"]=> string(103) "brenda-viles-luksoze-te-mihrie-braha-naim-abazi-dhe-historia-e-tyre-e-jashtezakonshme-e-dashurise-73655" }