Brenda zyrës së Mark Zuckerberg. Shqiptarët do e ndryshojnë modelin pas kësaj

Publikuar tek: bota, më 07:58 13-05-2016 Brenda zyrës së Mark Zuckerberg. Shqiptarët do e ndryshojnë modelin pas kësaj

Është një nga njerëzit më të pasur në botë dhe kjo është zyra e tij modeste.

Mark Zuckerberg, truri i rrjetit social Facebook punon në këtë zyrë prej pak metrash katrorë. Dy karrige këmbëshkurtëra, një televizor i vogël, një tavolinë, një orë që i kujton kohën, dhe një shënim ku shkruhet “ Punë krijuese” është gjithçka që i duhet këtij njeriu për të punuar.

Brenda zyrës ka një të ftuar speciale. Është ylli Selena Gomez.

“Kur takon bosin dhe flet për teknolologjinë në një zyrë të pazakontë”, shkruan Gomez.

Shqiptarët do donin ta ndryshonin modelin e zyrës së tyre pas kësaj fotografie. Të shohim kush nga personazhet e njohur do e kopjojë apo do frymëzohet nga kjo thjeshtësi e pazakontë e Zuckerberg.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013015985488892
array(1) { ["section"]=> string(82) "brenda-zyres-se-mark-zuckerberg-shqiptaret-do-e-ndryshojne-modelin-pas-kesaj-40315" }