Breshër i jashtëzakonshëm në Rumani, thyhen pemët dhe xhamat e makinave (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:34 29-05-2019 Breshër i jashtëzakonshëm në Rumani, thyhen pemët dhe xhamat e makinave (VIDEO)

Një situatë e pazakontë moti është regjistruar dItën e djeshme në Rumani, shkruan newsbomb.al.

Pemë të rrëzuara, makina me xhama të thyer dhe çati të dëmtuara kjo ishte situata pas stuhisë me breshër që pushtoi pjesën më të madhe të vendit.

Siç shihet nga pamjet breshëri ka mbuluar sipërfaqen e tokës, ndërsa banorët janë shprehur për mediat se situata ishte shumë dramatike.

Stuhia u shoqërua me erëra të forta, reshje të denduara shiu dhe rrufe.

Për më tepër ndiqni videon!

61584003_1284092871740491_8890600826913947648_n.jpg

61276626_1284093338407111_510780514685157376_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093679428100586
array(1) { ["section"]=> string(83) "bresher-i-jashtezakonshem-ne-rumani-thyhen-pemet-dhe-xhamat-e-makinave-video-166102" }