Brisida Shehaj - Drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë kurrë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:22 16-09-2015 Brisida Shehaj - Drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë kurrë

Brisida Shehaj mesa duket ka pasur edhe një karrierë të shkurtër si modele. Vështirë është të dallohet se vajza në këtë foto të ripublikuar është pikërisht Brisida Shehaj, pasi tashmë jemi mësuar ta shohim drejtoreshën e Tatimeve me veshjet dhe stilin që kërkon institucioni që ajo drejton. Foto është bërë në vitin 2006 për stilisten e njohur Enada At'Nikolla.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059827089309692
array(1) { ["section"]=> string(69) "brisida-shehaj-drejtoresha-e-tatimeve-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-20890" }