Britani/ Dasma kthehet në ‘fushë betejë’, nusja e dehur përleshet e rrokullisur në bar (VIDEO E PAZAKONTË)

Publikuar tek: bota, më 11:52 07-09-2020 Britani/ Dasma kthehet në ‘fushë betejë’, nusja e dehur përleshet e rrokullisur në bar (VIDEO E PAZAKONTË) Ilustruese

Një video aspak e zakontë është bërë virale në Britani pasi duken momentet sesi nusja pasi ka përfunduar dasma, përleshet keq me një person.

Pamjet tregojnë tregojnë nusen, ende me fustanin dhe vellon e saj, duke luftuar në bar me një person tjetër pas ceremonisë

‘Lufta’ duket se ka shpërthyer pas ceremonisë ndërkohë që dasmorët i mëshojnë idesë se nusja ishte e dehur.

“Thirrni policinë”, janë këto fjalët që të ftuarit kanë nxjerrë nga goja të habitur e shokuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi mori 4% të aksioneve, ish-gruaja e Presidentit të Amazon tashmë më e pasura në botë
»
Article Logic
Execution time: 0.012612104415894
array(1) { ["section"]=> string(107) "britani-dasma-kthehet-ne-fushe-beteje-nusja-e-dehur-perleshet-e-rrokullisur-ne-bar-video-e-pazakonte-219532" }