Britani, gruaja akuzon shoqen se ndihmoi një djalë që ta përdhunonte

Publikuar tek: bota, më 13:08 16-06-2015 Britani, gruaja akuzon shoqen se ndihmoi një djalë që ta përdhunonte Anna Michalwoska, vajza e akuzuar ne pjesmarrje ne perdhunim

Një grua është akuzuar se ka shqyer rrobat e një gruaje tjetër dhe më pas e ka mbajtur të shtrirë në tokë ndërkohë që shoku i saj e ka përdhunuar, raportojnë mediat britanike.

Konrad Gimowicz dhe Anna Michalowska të dy akuzohen për përdhunim të gruas pasi kanë qëndruar së bashku duke pirë në shtëpi në Cardiff. 

Konrad Fimowicz

Fimowicz, 32 vjeç dhe Michalowska, 34 vjeç i mohojnë akuzat. Por Baristi Roger Griffith it ha jurisë se Michaloëska ka marrë pjesë active në përdhunim. Ata kanë qenë duke pirë votka, kur gruaja më pas është përgjumur.  

Gruaja e dhunuar, që nuk mund të identifikohet për arsye ligjore tha se dëgjoi zhurma seksuale duke besuar se cifti ishte duke bërë seks. Gjatë një video intervistë në polici, që u vendos edhe në gjyq, viktima thotë se Michaloëska u bë e dhunshme dhe filloi që ti grisë rrobat. Ajo tha se ishte vajza që e shtriu në tokë dhe po e mbante nga shpatullat. “Po mundohesha ti largohesha, po ajo nuk më linte” tha vajza e dhunuar.

Ajo përshkroi sesi djali Fimowicz filloi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me të. “Nuk doja që ta bëja” thotë ajo. “Isha jokoshiente”.

“Mendoj se Ana po e ndihmonte djalin. Isha shumë e pamundur për ta hequr atë nga vetja. Nuk kisha as fuqi dhe forcë të mjaftueshme”. Kur u pyet se cfarë do të thoshte “e pamundur” ajo u përgjigj: Më dukej gjithcka e zezë. Nuk isha normal në atë kohë. Më dukej sikur isha droguar apo dicka e tillë”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032366037368774
array(1) { ["section"]=> string(73) "britani-gruaja-akuzon-shoqen-se-ndihmoi-nje-djale-qe-ta-perdhunonte-13737" }