Britney Spears “i vjedh” këngën Bebe Rexhës gjatë performancës në “MTV VMA” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:32 29-08-2016

Britney Spears është rikthyer pas një dekade në skenën e Video Music Awards për të performuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me G-Eazy, “Make me…”.

Por, në mes të performancës së “Make Me”, dy artistët kanë kënduar për disa sekonda edhe hitin e G-Eazy me këngëntaren shqiptare Bebe Rexhën, “Me, myself and I”.

Britney është vendosur në rolin e Bebes për disa sekonda dhe kush më mirë se princesha e pop-it mund të përshtatej kaq shpejt. (Linku i performancës)

Ndërkohë sa i përket Bebe Rexhës, e cila do të performojë edhe në Tiranë më 9 shtator, ajo është paraqitur në spektaklin hyrës të VMA, ku ka kënduar disa nga hitet e saj.

Lexo edhe: Publikohet performanca e Bebe Rexhës në “MTV VMA” (Video)

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020456075668335
array(1) { ["section"]=> string(83) "britney-spears-i-vjedh-kengen-bebe-rexhes-gjate-performances-ne-mtv-vma-video-51219" }