Bruno i këndon Lori Hoxhës, trashëgimtarja e Top Channel ia kthen siç nuk e priste (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 14-11-2016

? #fun #music

A video posted by Bruno (@brunothreedots) on

Këngëtari i nohur Bruno, tejet i suksesshëm në tregun muzikor mbrëmë në një darkë ku stilisti Varldrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri, i ka kënguar Lori Hoxhës, trashëgimtares së Top Channel.

Pa nguruar ai i është ulur dhe në gjunjë Lorit e cila është emocionuar aq shumë nga zëri i tij dhe atmosfera sa ka bërë reagimin që ndoshta as Bruno s’e ka pritur pasi ka shpërthyer në të qeshura.

“A do martohesh me mua?” i ka propozuar Lori Brunos i cili videon e ka ndarë në Instagram.

Si është ndjerë i dashuri i Lorit, Vis Bajraktari për këtë propozim të së dashurës së tij? Urojmë ta ketë marrë me sportivitet e humor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024858951568604
array(1) { ["section"]=> string(93) "bruno-i-kendon-lori-hoxhes-trashegimtarja-e-top-channel-ia-kthen-sic-nuk-e-priste-video-59445" }