Budallallëku i Donald Trump, i jep turmës numrin privat të telefonit të rivalit

Publikuar tek: bota, më 12:27 22-07-2015 Budallallëku i Donald Trump, i jep turmës numrin privat të telefonit të rivalit Donald Trump

Donald Trump po komentohet se ka bërë një budallallëk të vërtetë duke i dhënë numrin privat të kandidatit të tij rival, turmës.

Trup i cili kandidon si president i SHBA-ve, në një miting të fushatës pasi e cilëoi si “idiot” kandidatin rival Lindsey Grahman i dha turmës numrin e telefonit. Një gazetar që gjendej aty ka formuar numrin dhe Grahman është përgjigjur.

Nga ana e tij Grahman e ka quajtur Tramp një "gomar”.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01148509979248
array(1) { ["section"]=> string(84) "budallalleku-i-donald-trump-i-jep-turmes-numrin-privat-te-telefonit-te-rivalit-16745" }